Газові колонки

Сьогодні проблема відсутності гарячого водопостачання — це не катастрофа місцевого масштабу, і вирішується вона відносно просто — при використанні газових водонагрівачів, які здатні швидко нагріти воду, щоб її можна було оперативно використовувати для господарських потреб.

За принципом роботи всі водонагрівачі діляться на проточні та накопичувальні. Газові колонки відносяться до групи проточних газових водонагрівачів. Кількість води і її температура залежать від потреб конкретного користувача.

Газові колонки

Виходячи з самої назви, газова колонка працює на природному газі, що, в порівнянні з електронагрівачами, набагато вигідніше і дозволяє економити на оплаті комунальних послуг, включаючи рахунки за електрику.

Одним з достоїнств проточного нагрівача можна назвати відсутність резервуару для води (бойлера), який зазвичай має значні розміри і займає багато простору. За наявності декількох водорозбірних точок потрібно напірний водонагрівач. Однак потрібно мати на увазі, що при великому споживанні води в квартирі необхідно ставити більш потужний апарат.

Газова колонка проточного типу зазвичай складається з металевого корпусу, теплообмінника, через нього протікає вода, газового пальника, терморегулятора і інший автоматики, що контролює роботу колонки. Що стосується різновидів цього пристрою, як можна подивитися тут — http://abo.ua/gazovye-kolonki-plity-aksessuary/ — їх дуже багато. Незважаючи на численні зручності, обладнати квартиру газовою колонкою можливо тільки за умови проведення окремого газопроводу в приміщенні, де передбачена вентиляція.

Газові колонки невеликих розмірів в основному кріпляться на стіні, а великогабаритні водонагрівачі розміщуються на підлозі. Завдяки автоматичній системі керування немає необхідності возитися з сірниками або стежити за полум’ям — всі стадії роботи колонки контролюються програмою, а для запуску автомата досить просто натиснути кнопку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *