Корм для котів і кішок Sheba

Sheba — торгова марка кормів для кішок, що належить компанії Mars. Девізом торгової марки Sheba, компанія Mars зробила наступну фразу: «Sheba — так кішки розуміють ніжність».

Коли в 1985 році в Німеччині і Швейцарії з’явилися корми Sheba (Шеба), вони передбачили всі очікування власників кішок, які бажали подарувати домашнім улюбленцям свою ніжність і не знали, як це зробити. Всього за 10 років бездоганна колекція вишуканих делікатесів була визнана у всій Європі, а сьогодні за допомогою Sheba (Шеба) свої почуття висловлюють власники кішок Австралії і України.

Sheba

Раціони торгової марки Sheba® — це корми для кішок супер преміум класу, приготовані за найвишуканішим рецептурами. Детальніше дивіться на www.sheba.ua. Для приготування кормів використовуються тільки найвишуканіші і ніжні складові, здатні подарувати радість вашій кішці. Лінійка кормів Sheba має широкий смакової спектр, здатний задовольнити навіть саму вибагливу кішку. Це такі смаки як грудка курки, ніжний тунець, тунець і креветки, суфле зі смаком теляти, лосось, тунець в ніжному соусі, тунець і мідії, курка з індичкою, курка з яловичиною, ягня, качка і курча і багато інших смаки.

Виробництво корму для котів і кішок Sheba знаходиться в Таїланді і виконується на сучасному обладнанні з урахуванням усіх санітарних і гігієнічних стандартів. Виготовлені виключно з натуральних свіжих інгредієнтів. Корми для кішок Sheba виробляються в зручних саше і маленьких порційних баночках.

У 2012 році зірка серіалу «Відчайдушні домогосподарки» Єва Лонгорія знялася в рекламі харчування для кішок Sheba. Кампанія «Для пристрасних натур» була розроблена агентством Abbott Mead Vickers BBDO, а зйомки проходили в Голлівуді. В історії бренду Sheba це перший випадок співпраці зі знаменитістю. Концепція рекламного ролика передбачає участь Єви, яка допомагає розкрити багатий світ різноманітних захоплень любителів кішок і надихнути їх більше часу присвячувати своїм інтересам. Режисером ролика виступив Мартін Вернер, який протягом останніх п’яти років ставав переможцем конкурсу «Кращий режисер комерційного ролика» в Данії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *