Найреалістичніший робот-риба в світі

Японія обдаровує нас самими останніми технологіями. Ми вже вражені роботизованими людьми, тваринами, роботами в їх традиційному вигляді і аксесуарами з елементами штучного інтелекту. Але не час зупинятися. Сьогодні вашій увазі буде пропонується ще один шедевр японської робототехніки — робот рибка.

М’яко скажемо, назвати просто рибкою це творіння вчених з університету Кітакуюшу язик не повернеться.

робот-риба

Семикілограмовий робот Рарерурашіі (Rarerurashii) здатний вразити кого завгодно. Зовні він схожий на величезну рибу з біло-червоним забарвленням, і виглядає, мабуть, занадто натурально! Бот утримує свій стан за допомогою вібрації, а за допомогою хвоста витончено просувається вперед, розрізаючи водне середовище. При повному заряді батареї Рарерурашіі може перебувати у вільному плаванні до півтори години.

робот-риба

Ще одна відмінна риса: бот переміщається повністю безшумно, як справжнісінька риба. Така особливість створює всі передумови, щоб використовувати його для підводних досліджень або підводного шпигунства.

робот-риба

Сумний тільки той факт, що на фото риба виглядає вельми апетитно, але суші з цього семикілограмовий представника типу хордових так і залишаться лише смачною мрією.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *