Платизмопластика — особливий секрет омолодження зовнішності

Секрет молодості криється в умінні зберегти не тільки гладку шкіру обличчя, але і струнку підтягнуту шию. Зазвичай особі дістається багато процедур по догляду та омолодженню шкіри, а ось шия часто випадає з зони уваги пацієнтів. При цьому шкіра на шиї особливо тонка, чутлива і вразлива, має особливу структуру, так що вікові зміни проявляються тут особливо виразно. Змінити зовнішній вигляд шиї, скорегувати її поверхневі деформації допоможе пластична операція з підтяжки м’язів – платизмопластика.

Якого ефекту допомагає домогтися платизмопластика

Операція з підтяжки шиї і поліпшенню її контурів полягає в тому, що перед ним стоїть завдання скорегувати особливу плоску м’яз — платизму, яка розходиться веретенообразно від нижньої щелепи по напрямку до ключиць. З віком тонус цих м’язів знижується, і шия набуває досить неестетичний вигляд. Крім в’ялості і зморшкуватості, шкіра на шиї починає відвисати, а в деяких випадках краю м’язи розходяться в сторони і призводять до ефекту так званої індичої шиї. Але завдяки платизмопластике цих неприємностей можна уникнути.

Втручання пластичного хірурга дозволяє домогтися цілком прийнятних омолоджуючих результатів, якими пацієнти зазвичай залишаються дуже задоволені:

  • шиї і підборіддя повертаються чіткі гладкі контури,
  • прибирається друге підборіддя і нівелюється ефект відвислою шиї,
  • повністю коригується розбіжність м’язових решт, при цьому «індича шия» зникає,
  • шкіра на шиї більше не виглядає в’ялою і зморшкуватою,
  • відбувається значне загальне омолодження зовнішнього вигляду пацієнта.

Плануючи операцію з підтяжки шиї, пацієнту слід визначитися, чи хоче він обмежитися платизмопластикой або готовий на більш масштабне втручання з комплексним омолодженням, яке включає корекцію особи та, при необхідності, ліпосакцію. Незважаючи на те що ізольоване втручання з корекції шиї набагато простіше, зазвичай хірург рекомендує підійти до омолодження обличчя в комплексі – в цьому випадку корекція зовнішності відбувається більш гармонійно.

Як проводиться операція з платизмопластике

Для тих, хто зважився на пластичну операцію щодо поліпшення контурів шиї, дуже важливо вибрати лікаря і клініку з достатнім досвідом проведення платизмопластики. Хірурги клініки Medical Club на первинній консультації обов’язково відповідають на всі запитання пацієнтів про майбутній втручання і докладно розповідають, як саме проводиться корекція контурів шиї, з якими процедурами її можна поєднувати для досягнення найкращих результатів і якого омолоджуючого ефекту можна досягти після платизмопластики саме у Вашому випадку. Методика корекції контурів шиї підбирається індивідуально для кожного пацієнта залежно від стану шкіри і м’язів, віку, супутніх факторів.

Платизмопластика в клініці Medical Club проводиться під загальною анестезією, тривалість операції в середньому близько години – залежно від обсягу втручання. Через невеликий надріз в зоні підборіддя складки хірург підтягує шийну м’яз і надає їй нове положення або з’єднує і фіксує її розбіжні краю. При необхідності січуться надлишки шкіри і жирових відкладень. Шви зазвичай накладаються косметичні, з розсмоктуємого матеріалу, так що видаляти їх потім не потрібно.

Терміни перебування пацієнта в клініці складають приблизно один день. Зона корекції шиї після операції прикривається спеціальної моделює пов’язкою – на 3-5 днів, а потім пацієнтові рекомендується ще приблизно два тижні носити підтримуючу пов’язку. Далі пацієнт повертається до звичайного життя, але йому доведеться ще приблизно на місяць утриматися від активного спорту, відвідування сауни і солярію. Реабілітолог клініки Medical Club складе індивідуальну спеціальну програму відновного періоду, яка допоможе прискорити загоєння і уникнути ризику розвитку післяопераційних ускладнень. Остаточний результат платизмопластики можна оцінити приблизно через три місяці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *