Померла найстаріша кішка у світі у віці 27 років

Тіффані, чорно-помаранчева кішка, померла в минулому місяці в похилому віці 27 років і, як стверджує Світовий Рекорд Гіннеса, вона була найстарішою кішкою в момент перед смертю.

Її господиня, Шерон Вурхіс, сказала, що Тіффані, як правило, спала поруч із нею на подушці. І коли жінка прокинулася одного травневого ранку, то побачила, що вона мертва. Тіффані померла уві сні.

найстаріша кішка

«Я відчуваю себе добре», – сказала вона ABC News. «У мене було багато часу, щоб побути з нею, і я думаю, що кінець її життя був безболісним, без яких-небудь захворювань. Вона просто любила мене, і була до мене прив’язана», – додала вона.

ABC News стверджує, що Тіффані народилася 13 березня 1988 року в Сан-Дієго в Каліфорнії, була куплена Шерон у віці шести тижнів за 10 доларів. Кішка прожила дуже довгі роки пліч-о-пліч з дбайливою господинею, а назву отримала на честь першої кішки, яку Шерон купила в 1970 році.

Вурхіс говорить, що, незважаючи на свій похилий вік, вона була у хорошому стані, крім питань артеріального тиску та інших дрібних недуг.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *