Як вибрати букет квітів на день народження

Іноді квіти можуть розповісти про почуття і наміри людини набагато більше, ніж слова або інші подарунки. Квіти — найпоширеніший подарунок на свято. Тим більше що замовлення квітів з доставкою вже давно не є дефіцитною послугою. Однак при наявному різноманітті букетів в торгових точках буває складно вибрати, який саме букет порадує винуватця торжества. Для вірного вибору потрібно керуватися деякими нехитрими рекомендаціями, які будуть розглянуті нижче.

Як визначити якість?

букет квітів

Найперше, що потрібно зробити, — це визначитися з продавцем. Як показує практика, заморозка азотом не йде на користь букету. Ті ж троянди після проходження такої процедури в’януть в теплі буквально на наступний день. Визначити, оброблялися чи квіти таким способом, легко: якщо в торговельній точці вони стоять в холодильнику, то вони морожені. Такі квіти підійдуть тільки в якості знака уваги, якщо ви впевнені, що людина, якій вони призначені, не любитель довгий час милуватися одним і тим же букетом.

Як підібрати букет?

букет квітів

Отже, продавець обраний. Визначитися з самим букетом допоможуть відповіді на наступні питання:

Вік іменинника. Тут слід враховувати, крім вікової категорії, і той факт, чи є дата круглої (ювілеєм) або це простий день народження. Як правило, на ювілей прийнято дарувати більш вагомі подарунки, а значить, і букет повинен бути значним.

Пол іменинника. Квіти дарують не тільки жінкам, але чоловікам прийнято дарувати лише деякі види квітів. Які — можна дізнатися у відповідних довідниках.

Особисті уподобання одержувача букета. Чомусь багато хто вважає, що всі жінки люблять троянди, хоча на ділі це зовсім не так. Непогано б довідатися, які квіти ближче до серця вашої іменинниці.

Зовнішній вигляд букета. Квіти повинні бути свіжі. Бажано виконати і художнє оформлення букета.

Подарунок, зроблений з душею, залишить про вас теплу пам’ять. Вибирайте свіжі та якісні букети, здатні надовго прикрасити будинок тієї людини, якій ви їх подаруєте.

Букет може бути скромним або карколомним, але у нього завжди є своє особливе значення. Квітковий інтернет-магазин Goldenflower допоможе Вам красиво висловити свої щирі почуття. Вам пропонують величезний вибір букетів: зворушливі, витончені — для улюблених мам, багатозначні, розкішні — для коханих, яскраві, життєрадісні — для друзів.

Висока якість букетів на замовлення можуть підтвердити тисячі клієнтів. При оформленні замовлення на доставку в магазині http://goldenflower.com.ua/, Ви можете бути впевнені в тому, що квіти будуть доставлені вчасно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *